Overslaan en naar de inhoud gaan

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Dochterbedrijven Conclusion Experience gaan samen in nieuw merk 4net

De drie bedrijven Nexwork, Arlanet en 4net Interactive, dochterbedrijven van Conclusion Experience, gaan per vandaag samen verder als één organisatie: 4net. 

Advertentie
Dochterbedrijfjes Conclusion gaan samen in nieuw merk 4net

De drie bedrijven zijn onderdeel van Conclusion Experience, het vroegere 4NG, dat weer onderdeel is van Businesstransformatie- en IT-dienstverlener Conclusion.

4net profileert zich als één digitaal bureau met ruim zeventig specialisten in strategie, design, development, AI, data en online marketing.

Het moederbedrijf noemt de fusie een logische volgende stap en speelt in op de toenemende vraag naar geïntegreerde digitale oplossingen, waarbij strategie, technologie en marketing minder los van elkaar opereren.

LEES OOK: Bas van Berkum, Conclusion: "Er worden bij ons op jaarbasis zeker 300 bedrijven aangeboden"