CCiT Group haalt 35 miljoen euro op voor overnames
CCiT Group, een portfoliobedrijf van de Amsterdamse investeerder Pride Capital Partners, heeft met succes een eerste obligatielening van 35 miljoen euro geplaats op de Oslo Stock Exchange.
De lening maakt deel uit van een totaal kader van maximaal 70 miljoen euro en trok brede interesse van institutionele beleggers uit de Nordische landen, de Baltische staten, Centraal-Europa en Noord-Amerika. ABG Sundal Collier fungeerde als enige arrangeur en bookrunner.
Pride Capital Partners nam niet deel in de obligatie, maar blijft betrokken als aandeelhouder en junior lener.
De opbrengst van de lening wordt gebruikt om de overname-strategie van CCiT in de Deense IT-dienstverleningsmarkt te versnellen en bestaande schuldfinancieringen te herfinancieren.
Sinds 2020 groeit CCiT snel, zowel organisch als via overnames, en behaalde in 2025 een omzet van meer dan 65 miljoen euro. De financiering markeert een nieuwe fase in de groei van het bedrijf.
Bas Welten (Pride Capital Partners) noemt de lening een belangrijke mijlpaal en een bevestiging van het opgebouwde platform. Hans Dürke Bloch (CEO CCiT Group) benadrukt dat de kapitaalinjectie de mogelijkheden vergroot om groei te financieren en waardevolle overnames te voltooien. Sinds de investering van Pride in februari 2025 heeft CCiT al drie overnames afgerond, met een vierde in de eindfase.