Advent International verhoogt bod Mediq met 44 miljoen euro
Met de verhoging van het bod komt Advent deels tegemoet aan de wensen van Mediq-aandeelhouder Delta Lloyd Asset Management. Delta Lloyd heeft 14% van de aandelen Mediq in bezit en vond het bod van Advent International te laag om mee akkoord te gaan.
Volgens Delta Lloyd bevindt Mediq zich in gunstig vaarwater. De afgelopen jaren had de medisch toeleverancier het zwaar door steeds wisselende regels voor de verkoop van medicijnen. Onlangs wist een branchegenoot van Mediq een hogere distributievergoeding te bedingen bij grote verzekeraars. Dit biedt ook kansen voor Mediq.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google