Overslaan en naar de inhoud gaan

Vleesbedrijf doet derde aankoop in drie jaar

Het vleesbedrijf Van Loon wil de slagerij van supermarkt Coop overnemen. Deze slagerij, die onder de handelsnaam ProMessa opereert, heeft een omzet van ongeveer 80 miljoen euro. Het bedrijf is volledig eigendom van Coop.

Vleesbedrijf doet derde aankoop in drie jaar

Het is al de derde overname door Van Loon. Eind vorig jaar nam zij de maaltijdenproducent Bonfait over. In 2019 werd de Limburgse rundveespecialist Verhey Vlees ingelijfd.

Advertentie

Volgens Van Loon past de overname van ProMessa in de groeistrategie van Van Loon. De Autoriteit Consument en Markt (ACM) moet nog groen licht geven, net als de ondernemingsraden van Coop en Van Loon Group.

Maak M&A jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.

Voeg M&A toe aan Google