Vakjury M&A Awards bijeengekomen voor jurering Best Diversity Firm 2026: wie volgt Baker McKenzie op?
De vakjury voor de M&A Award Best Diversity Firm 2026 is gisteren bijeengekomen in Amsterdam. Tijdens deze jureringsbijeenkomst hebben organisaties uit de M&A-, corporate finance- en juridische sector hun initiatieven op het gebied van diversiteit en inclusie live gepresenteerd aan de vakjury.
De award voor Best Diversity Firm is een vaste waarde binnen de M&A Awards. De prijs bekroont de organisatie die het afgelopen jaar de meest betekenisvolle, innovatieve en reproduceerbare bijdrage heeft geleverd aan een inclusieve werkomgeving.
De winnaar van dit jaar wordt de opvolger van Baker McKenzie, dat in 2025 werd verkozen tot winnaar na een live pitch van onder anderen Partner Corporate M&A Rebecca Kuijpers-Zimmerman. Dit jaar neemt Rebecca Kuijpers-Zimmerman zitting in de vijfkoppige vakjury om mede te bepalen welk kantoor de opvolger wordt.
De vakjury voor de categorie Best Diversity Firm 2026 bestaat uit de volgende vijf juryleden (van links naar rechts op de foto, met de klok mee).
• Arwien Oemrawsingh - Senior Associate bij A&O Shearman
• Meltem Koning-Gungormez - Partner bij BarentsKrans
• Rebecca Kuijpers-Zimmerman - Partner bij Baker McKenzie (via een inbelvernding op het scherm te zien)
• Femke Schouten - Associate bij Pellicaan Advocaten
• Freerk Smit - Partner bij Karmijn Kapitaal
Beoordelingscriteria
Er kwamen gisteren 8 firma's pitchen voor de jury. De vakjury beoordeelde de kandidaten aan de hand van drie vastgestelde kerncriteria:
• Move the Needle: De mate waarin het initiatief daadwerkelijk impact heeft op diversiteit en inclusie binnen de organisatie en de sector.
• Reproducible: De mate waarin de aanpak eenvoudig te herhalen en uit te rollen is door andere kantoren.
• Innovative: Het vernieuwende en onderscheidende karakter van de strategie en de geboekte vooruitgang.
Vervolgprocedure en bekendmaking winnaar
Na afloop van de pitches heeft de vakjury in beslotenheid beraadslaagd om de uitslag te bepalen. De winnaar van de M&A Award voor Best Diversity Firm 2026 wordt bekendgemaakt en uitgereikt tijdens de M&A Awards 2026 op 10 december 2026 in de Beurs van Berlage in Amsterdam.