Overslaan en naar de inhoud gaan

Waakhond staat overname Tenten Solar toe

De Autoriteit Consument & Markt (ACM) heeft groen licht gegeven voor de overname van Tenten Solar door Smile Invest. Er blijft na de overname volgens de toezichthouder voldoende concurrentie over.

Waakhond staat overname Tenten Solar toe

Smile Invest nam half april een meerderheidsbelang in Tenten Solar. Het zonne-energiebedrijf, opgericht in 1999, is gespecialiseerd in de verkoop en installatie van zonnepanelen bij woningcorporaties, consumenten en bedrijven. Smile Invest is een Europese investeringsmaatschappij die zich richt op digitalisering, innovatie in de zorg en duurzaamheid.

Advertentie

ACM heeft Smile Invest toestemming gegeven voor overname van de holdingmaatschappij en de moedermaatschappij van zes dochterondernemingen van Tenten Solar. Deze ondernemingen houden zich bezig met de groothandel, levering en installatie van zonnepanelen.

Maak M&A jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.

Voeg M&A toe aan Google