Overslaan en naar de inhoud gaan

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Verpakkingsreus Paardekooper koopt Van Dillewijn

Nog maar een jaar geleden was Van Dillewijn zelf op overnamepad. Toen nam zij de Alflora winkels over. Deze vallen nu ook onder de Paardekooper Group, evenals de bedrijfsonderdelen Terra International, Vaselife International en Synpro Moulding. 

Advertentie
Verpakkingsreus Paardekooper koopt Van Dillewijn

Paardekooper levert behalve verpakkingen voor de sierteeltsector, de retail, de industry (food en non food), food service-klanten en de AGF-sector. Van Dillewijn levert verpakkingen, bloemisterij-artikelen en decoratiematerialen voor de sierteeltsector. Door

Vooralsnog laat de nieuwe eigenaar de bedrijfsonderdelen opereren onder hun huidige bedrijfsnaam. Door de deal is Paardekooper gegroeid tot een organisatie met ongeveer duizend medewerkers en 420 miljoen euro omzet per jaar.