Tankopslagbedrijf LBC koopt Zwitsers bedrijf in Vlissingen
Het bedrijf voor tankopslag LBC Tank Terminals Group in de Botlek neemt Evolution Terminals over, een vergelijkbaar bedrijf in Vlissingen. Evolution wordt overgenomen van het Zwitserse Vision Energy Holdings AG. Financiële details over de deal zijn niet bekendgemaakt.
Deze overname past in de groeistrategie van LBC, die streeft naar een leidende positie in het leveren van infrastructuur voor opslag en verwerking van vloeibare bulkproducten.
Evoltion Terminals past in deze ambitie. Het Zeeuwse bedrijf werkt aan de ontwikkeling van een terminal voor hernieuwbare energieproducten in de haven van Vlissingen. Het project zal verder worden ontwikkeld onder de nieuwe naam LBC Vlissingen.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google