Spotify koopt eigen audiochat-app
Audiochat-apps zijn de afgelopen tijd snel populair geworden. Start-up Clubhouse, die alleen op uitnodiging werkt en alleen voor Apple-apparaten beschikbaar is, groeide snel. Discord, dat zich vooral op gamers richt, zou op het punt staan overgenomen te worden door Microsoft voor rond de 10 miljard dollar. Twitter kwam al met een eigen concurrent en Facebook zou daar ook aan werken.
Spotify mikt erop dat het bedrijf iets extra's kan bieden door de chats ook later beschikbaar te maken als een soort podcasts. Locker Room blijft als een aparte app werken, maar krijgt wel een nieuwe naam en moet een breder publiek gaan bereiken dan alleen sportfans.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google