ProMedia Group neemt Management Producties over
Het Rotterdamse bedrijf, bekend van evenementen als het Havencongres Rotterdam, Waterstof Event Nederland en de Logistiekdag, blijft onder eigen naam actief binnen ProMedia.
Volgens ProMedia-CEO Arie van Dijk sluit de expertise van Management Producties naadloos aan bij de ambitie om een toonaangevend kennis- en netwerkplatform te zijn. Directeur en voormalig eigenaar Danielle Schonhage blijft betrokken als Conference Director.
Met de overname versterkt ProMedia Group, uitgever van onder meer Nieuwsblad Transport en Schuttevaer, haar positie in de zakelijke evenementenmarkt.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google