Overslaan en naar de inhoud gaan

Overname in de wereld van industriële verpakkingen in Rotterdam

Het logistieke bedrijf Maple Group uit Pernis heeft Fladderak Industriële Verpakkingen overgenomen.

Overname in de wereld van industriële verpakkingen in Rotterdam.

Met de overname breidt de groep haar capaciteit voor industriële verpakkingen, zware ladingen en bijzondere projectladingen verder uit. Fladderak blijft onder de eigen naam actief vanaf de huidige locatie Eemhaven in Rotterdam.

Advertentie

Maple Group is gespecialiseerd in verpakken, vastzetten en logistiek afhandelen van industriële en projectlading. Het 75 jaar oude Fladderak is actief op het gebied van industriële verpakkingen en logistieke dienstverlening voor de maakindustrie. Het bedrijf beschikt in Rotterdam over productie- en opslagfaciliteiten, inclusief een kade.

Extra mogelijkheden voor opslag

Die ligging biedt Maple Group extra mogelijkheden voor de opslag, handling en logistieke afhandeling van zware, buitenmaatse en exportgerichte projectlading.

Door de activiteiten van Fladderak aan de Rotterdamse haven toe te voegen, kan Maple Group grotere exportprojecten combineren met extra productie-, opslag-, handling- en kadecapaciteit.

Volgens Maple Group groeit de vraag naar dergelijke dienstverlening, onder meer door de internationale export van machines en complete productielijnen. Ook de investeringen in de energietransitie zorgen volgens het bedrijf voor nieuwe logistieke stromen van zware en buitenmaatse goederen.

Handlings- en hijscapaciteit

Na de overname beschikt Maple Group over meer dan 40.000 vierkante meter aan productie-, opslag- en handlingcapaciteit. Daarvan is 25.000 vierkante meter overdekt. Daarnaast beschikt de groep over een hijscapaciteit tot 80 ton en telt het personeelsbestand ruim 100 medewerkers.

Financiële details over de deal zijn niet bekendgemaakt.

Maak M&A jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.

Voeg M&A toe aan Google
Mergers & Acquisitions with Timothy Galpin and Matti Suominen

Mergers & Acquisitions with Timothy Galpin and Matti Suominen

Navigate the complexities of M&A in today's dynamic market. Gain practical tools and insights in the four-day Mergers & Acquisitions program with Timothy Galpin and Matti Suominen.

Check dates & details