NN Group krijgt toestemming voor Vivat-deal
Eerder gaf de Europese Commissie al groen licht voor de verkoop van Vivat door het Chinese Anbang aan Athora. Onderdeel van die deal was dat de op Bermuda gevestigde verzekeringsgroep de niet-levensverzekeringactiviteiten direct doorverkoopt aan NN Group, waarmee die weer in Nederlandse handen komen.
NN telt 416 miljoen euro neer voor de schadetak van Vivat. De deal word naar verwachting in het eerste kwartaal van volgend jaar afgerond. Athora wordt eigenaar van de levensverzekeringsportefeuille van Vivat en van de afdeling vermogensbeheer inclusief Actiam.
(ANP)
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google