Management Energy21 koopt bedrijf van oprichter
Software- en serviceprovider Energy21 wordt overgenomen door het management. Ze kopen het bedrijf van de oprichter. Ook investeerder Vortex Capital Partners stapt in de onderneming, die gevestigd is in Nederland en Portugal.
Energy21 is marktleider in het verwerken van data tot inzichten in de energiemarkt en heeft energiebedrijven als Eneco, Essent, PZEM en Vattenfall en grote industriële bedrijven als BASF en USG-Chemelot als klanten. De jaaromzet bedraagt tien miljoen euro.
Om de positie als technologiepartner voor Europese energiebedrijven en industriële partijen de komende jaren verder uit te bouwen, gaat de onderneming flink investeren in de verdere ontwikkeling van de eigen software, in combinatie met het vergroten van het internationale team van experts.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google