Overslaan en naar de inhoud gaan

FrieslandCampina verkoopt zuivelmerk aan Duitsers

Royal FrieslandCampina heeft het Duitse merk Tuffi verkocht aan de zuivelonderneming Hochwald Foods. Het Duitse Bundeskartellamt heeft de deal inmiddels goedgekeurd. Tuffi is een zuivelmerk van een halve eeuw oud voor melk, melkdranken, kefir, karnemelk, kaas, kwark en room. 

FrieslandCampina verkoopt zuivelmerk aan Duitsers

Vorig jaar werd Tuffi door verkocht aan de zuivelgroep Theo Müller uit Beieren, samen met enkele andere onderdelen. Maar deze deal vond geen genade in de ogen van de Duitse mededingingsautoriteit. 

Advertentie

Hochwald verwerft met de overname ook de licentie voor de productie en verkoop van rijstpudding onder het merk Landliebe. Financiële details over de deal zijn niet bekendgemaakt.

 

 

Maak M&A jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.

Voeg M&A toe aan Google