Creditsafe neemt Graydon over van Atradius
Graydon voorziet klanten al meer dan 130 jaar van bedrijfsinformatie en was de afgelopen 5 jaar 100% dochteronderneming van kredietverzekeraar Atradius. Graydon is marktleider in Nederland en België en sterk vertegenwoordigd op de Britse markt.
Zowel Creditsafe als Graydon voorzien hun klanten van een uitgebreid aanbod geïntegreerde bedrijfsinformatie om zich te verzekeren van groei en economische stabiliteit op de lange termijn. Door samen te gaan wordt volgens een persbericht de expertise en internationale dekking van Creditsafe gecombineerd met de marktkennis en analytische diensten van Graydon.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google