Overslaan en naar de inhoud gaan

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Antwerpse investeerder koopt fameus kantoorpand Amsterdam

Het historische kantoorgebouw Insinger op de Amsterdamse Herengracht is voor 45 miljoen euro verkocht aan het Antwerpse investeringsfonds Buysse & Partners. Het is overgenomen van de Duitse investeerder Deka. Het pand, gebouwd in de zeventiende eeuw, is de hoofdzetel van de bank InsingerGilissen.

Advertentie
Antwerpse investeerder koopt fameus kantoorpand Amsterdam

Het vastgoedfonds van Buysse & Partners heeft nu zes iconische kantoorgebouwen in de portefeuille, samen goed voor 360 miljoen euro, meldt de Vlaamse zakenkrant De Tijd.

Het kantoorpand ligt in het meest prestigieuze deel van de grachtengordel, dat bekendstaat als de Gouden Bocht. Het complex bestaat uit ruim 4000 vierkante meter kantoorruimte, een grote tuin en een ondergrondse parkeergarage.

Buysse & Partners is ook eigenaar van de Zilveren Toren in Den Haag en het gebouw Las Palmas in Rotterdam.