Overslaan en naar de inhoud gaan

Techbedrijf Prepr haalt 2,25 miljoen op

Prepr stelt bedrijven in staat om de impact van hun content datagedreven te maximaliseren. De opgehaalde miljoenen worden in de uitbouw van het platform gestoken. Het bedrijf heeft niet alleen de steun van investeerder Newion, maar ook van regionale en Europese investeringsfondsen. Newion investeert in start- en scale-ups die opereren in internationale markten waar het nog mogelijk is om markleider te worden.

Techbedrijf Prepr haalt 2,25 miljoen op

Het fonds wordt ondersteund door het Europees Investeringsfonds, dat als vehikel van de EU functioneert voor het verlenen van risicokapitaal ter ondersteuning van investeringen in het mkb van EU-lidstaten.

Advertentie

Maak M&A jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.

Voeg M&A toe aan Google