Overslaan en naar de inhoud gaan

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

'Unilever wil startup Jessica Alba overnemen voor 1 miljard'

The Honest Company, actief in de Verenigde Staten en Canada, levert via internet onder meer milieuvriendelijke gezondheidsproducten en luiers. In augustus vorig jaar werd het gewaardeerd op 1,7 miljard dollar. The Honest Company werd opgericht in 2011. Naar verluidt zou Unilever zo'n 1 miljard dollar willen betalen.

Advertentie
'Unilever wil startup Jessica Alba overnemen voor 1 miljard'

De gesprekken bevinden zich volgens de krant in een vroeg stadium. The Honest Company heeft overigens zelf een beursgang ook niet uitgesloten.

Als Unilever The Honest Company in handen krijgt zet het verdere stappen op een voor het bedrijf nieuwe markt. In juli kreeg het concern de Amerikaanse scheermesjesverkoper Dollar Shave Club in handen, dat zijn producten slijt via internet direct aan consumenten.