Overslaan en naar de inhoud gaan

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

PGGM stapt in vliegtuigleasing

De pensioenbelegger uit Zeist investeert hiermee voor het eerst in de sector van vliegtuigleasing.

Advertentie
PGGM stapt in vliegtuigleasing

Volgens PGGM gaat de stap gepaard met onder meer medezeggenschap over de samenstelling van de leasevloot en de CO2-voetafdruk hiervan.

Erik van de Brake, hoofd Infrastructure bij PGGM, legt uit dat met het financieren van de nieuwste vliegtuigen de luchtvaartsector noodzakelijke stappen kan zetten in efficiënter en zuiniger vliegen. ,,Hoewel een volledig duurzame luchtvaart nog decennia van ons verwijderd is, wordt de sector ieder jaar efficiënter", zo zegt hij.

MAF beheert een leasevloot van ongeveer tweehonderd toestellen en heeft contracten met negentig klanten in ongeveer vijftig landen. Daarmee behoort het tot de twintig grootste leasingbedrijven voor de luchtvaart ter wereld. Welk bedrag met de investering is gemoeid, werd niet bekendgemaakt.