APAX Partners gaat zich richten op Nederland
Met meer dan 25 jaar ervaring in Corporate Finance, zal Onno Sloterdijk helpen de aanwezigheid van Apax in Nederland te vergroten en tegelijk potentieel hoogstaande MKBs in de specialisatiegebieden van Apax Partners te identificeren.
Onno Sloterdijk was eerder partner bij KPMG Corporate Finance waar hij verantwoordelijk was voor de private equity activiteit. Hij adviseerde over meer dan 100 transacties met zowel Nederlandse als internationale Private Equity-fondsen. Onno studeerde af aan de Erasmus Universiteit in Rotterdam, in bedrijfseconomie.
Eddie Mirahi, CEO van Apax Partners, vertelde: "Ik ben blij dat we kunnen samenwerken met Onno Sloterdijk. Zijn kennis van de Nederlandse markt zal zeer nuttig zijn voor ons team en een belangrijke toevoeging aan Apax Partners. "
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google