Genomineerd Best Debt Advisor 2014: Bas Stoetzer - Holland Corporate Finance
Stoezer ziet een groeiende behoefte aan alternatieve financieringsinstrumenten: "In dit segment zien we ook duidelijk meer aanbieders toetreden. Deze trend zal zich blijven voortzetten. In het middensegment zien we volumes goed doorlopen, en kan voor de juiste deal nog steeds een zeer competitief financieringsproces gelopen worden. Stand-by acquisitie faciliteiten alsmede ’recaps’ zijn aan een hernieuwde opmars bezig. Voor 2015 is de verwachting dat de banken selectief blijven rekening houdende met Basel III, met meer focus op asset based lending. Voor kwalitatief goede transacties bij de banken is nog steeds meer dan voldoende appetite."
Bekijk alle genomineerden voor de M&A Awards 2014 >>>
Komt u ook naar de M&A Awards?
Wilt u ook verzekerd zijn van een tafel tijdens hét jaarlijkse evenement voor M&A, corporate finance en private equity? Neem voor uw reservering en verdere informatie contact op met Ezri Blaauw via
eblaauw@alexvangroningen.nl of 020 5788913. Gratis naar M&A Awards galafeest? Word vóór 11 december lid met de partnercode actie1 en ontvang gratis een toegangskaart (t.w.v. 250 euro) voor het M&A Awards feest. Meld u hier aan.
Word vóór 11 december lid met de partnercode actie1 en ontvang gratis een toegangskaart (t.w.v. 250 euro) voor het M&A Awards feest.
.