Overslaan en naar de inhoud gaan

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Grootaandeelhouder Japan Radio Company neemt ook overige belangen in het Rotterdamse Alphatron Marine

Alphatron Marine zit gevestigd in het Rotterdamse havengebied en is importeur, producent, ontwikkelaar en serviceverlener van navigatie-, communicatie- en automatiseringssystemen. Daarnaast levert het bedrijf specialistische IT-oplossingen en entertainmentconcepten voor maritieme markten als zeevaart, binnenvaart en mega yachting. 

Advertentie
Grootaandeelhouder Japan Radio Company neemt ook overige belangen in het Rotterdamse Alphatron Marine

Het in Tokio beursgenoteerde JRC, globale marktleider in het produceren en verkopen van radio- en radarcommunicatieapparatuur, verkreeg twee jaar geleden al een meerderheidsbelang in Alphatron Marine. Over de totaal gemoeide overgangskosten is niets naar buiten gebracht. 

De begeleidende partijen die de deal tussen het 101-jarige Japanse concern en de Hollandse havenonderneming mogelijk hebben gemaakt, vindt u hier

(Bron foto: Alphatron Marine 2016)