Runner.ai haalt miljoen op voor AI-tool in hotels
Runnr.ai heeft een miljoen euro opgehaald bij Arches Capital en deelname van Golden Egg Check, angel investeerders Roland Zeller (ex-GetYourGuide), Marnix van der Ploeg (ex-Booking.com) en hotelondernemer Hans Pieters.
De technologie start-up ontwikkelde software op basis van generatieve AI, waarmee hotels de communicatie met gasten kunnen automatiseren. Runnr.ai is het eerste bedrijf in de hospitalitybranche dat in plaats van gangbare, oudere chatbot technologie volledig gebruikmaakt van generatieve AI om klantgesprekken te genereren. Met financiering van maakt het bedrijf zich klaar voor internationale expansie.
Runnr.ai is opgericht door Michiel de Vor, Maarten Fugers en Steven Oliemans, die hebben gewerkt bij Booking.com, Tripaneer en Catawiki. Sinds de oprichting in november 2022 heeft Runnr.ai meer dan 100 hotels aangesloten die gebruik maken van de gastcommunicatie technologie.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google