Lucas Bols en Rémy Cointreau ronden oprichting Passoã joint venture af
Passoã werd in 1986 gecreëerd en wordt sindsdien gebotteld in het Franse Angers. Het merk Passoã wordt in ruim veertig landen verkocht, waarbij 85 procent van de omzet in West-Europa wordt gehaald. De rest wordt in Noord-Amerika en Japan verkocht.
Vanwege de transactie heeft Bols de financieringsovereenkomst met zijn banken herzien. De onderneming is een nieuwe overeenkomst aangegaan voor vijf jaar waarvan de financiering van de Passoã joint venture en de gerelateerde afspraken een integraal onderdeel zijn. “De voorwaarden van de financieringsovereenkomst zijn niet materieel gewijzigd'', aldus Bols.
(AFN)
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google