Overslaan en naar de inhoud gaan

Wolters Kluwer koopt producten Belgische fintech voor 325 miljoen

Wolters Kluwer neemt de boekhoudoplossingen van het Belgische fintechbedrijf Isabel over voor 325 miljoen euro. Een van die oplossingen is de vaak gebruikte facturatiedienst Zoomit, dat in gebruik is bij dertien banken. Dat meldt de Belgische zakenkrant De Tijd.

Wolters Kluwer koopt producten Belgische fintech voor 325 miljoen

De verkochte activiteiten waren vorig jaar goed voor 34 miljoen euro omzet, een kwart meer dan een jaar eerder. Het gros van de omzet is afkomstig uit de Benelux en Frankrijk.

Advertentie

Isabel is in handen van de vier grootbanken (BNP Paribas Fortis, KBC, ING België en Belfius) en bestaat bijna dertig jaar. In 2023 werden de diensten van Isabel gebruikt door meer

Maak M&A jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.

Voeg M&A toe aan Google