Verkoop celtherapietak Galapagos mislukt, bedrijf op overnametoer
De afgelopen maanden heeft biotechnologiebedrijf Galapagos vergeefs gezocht naar kopers voor de celtherapietak, die afgesplitst zou gaan worden. Ondanks een beperkt aantal niet-bindende biedingen zijn er uiteindelijk geen haalbare voorstellen ontvangen met voorwaarden of financiering die de toekomst van deze activiteiten voldoende zouden waarborgen, meldt het bedrijf.
Galapagos, beursnoteerd in Amsterdam, sluit de afdeling celtherapie, tenzij er toch nog een goed voorstel komt van een partij die verder wil met de divisie of een deel daarvan. Om weer nieuwe activiteiten op te starten lijkt het erop dat het bedrijf de miljarden die in kas zijn wil gebruiken voor nieuwe overnames en zo weer een pijplijn van nieuwe therapieën op te bouwen.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google