Overslaan en naar de inhoud gaan

VADO Beheer doet maakbedrijf in kunststoftechnologie na 18 jaar van de hand

Het Limburgse maakbedrijf Wicro Group heeft alle aandelen van branchegenoot Pekago Covering Technology overgenomen van VADO Beheer.

VADO Beheer doet maakbedrijf in kunststoftechnologie na 18 jaar van de hand.

Zowel Wicro als Pekago zijn actief in de kunststoffen. Pekago was 18 jaar in handen van VADO Beheer, het investeringsvehikel van de familie Van Doorne.

Advertentie

Waar Wicro Group is gespecialiseerd in technisch spuitgieten binnen het segment van 50 tot 1150 ton, beschikt Pekago onder meer over grotere spuitgiet- en TSG-machines met sluitkrachten tot 2100 ton. Hierdoor vullen beide organisaties elkaar aan in kennis, machinepark en productiecapaciteit.

Pekago Covering Technology blijft opereren onder haar eigen naam, met behoud van management, expertise en bestaande klantrelaties. Daarmee blijft de vertrouwde organisatie intact, terwijl het bedrijf onderdeel wordt van een groep met aanvullende technische kennis en slagkracht.

Financiële details over de deal zijn niet bekendgemaakt.