Karmijn Kapitaal wil eigen liftgroep bij elkaar kopen
Karmijn Kapitaal heeft een meerderheidsbelang genomen in Elite Liften en Roltrappen. Elite wil met steun van de nieuwe moeder verder groeien, mede door overnames.
Karmijn Kapitaal wil een liftengroep oprichten, waarvan Elite de eerste deelnemer is. Om deze ambitie te verwezenlijken zoekt Elite naar liftbedrijven en portfolio’s ter overname. Financiële details over de deal zijn niet bekendgemaakt.
Elite, opgericht in 2019, was eigendom van ondernemer en oprichter Hans van Spronsen, die eerder verbonden was aan Lokaliften. Het bedrijf is gespecialiseerd in onderhoud, reparaties, renovaties en modernisering van liften.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google