Overslaan en naar de inhoud gaan

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Horticoop stapt in bodemverbeteraar REKA Group

Investeringscoöperatie Horticoop heeft een belang genomen in REKA Group, een specialist in bodemverbetering door een regeneratieve aanpak. Over de omvang van de participatie is niets bekendgemaakt, maar Horticoop spreekt wel over een toevoeging aan het portfolio. Afhankelijk van de fase van de onderneming investeert Horticoop met groeikapitaal of koopt het zittende aandeelhouders uit.

Advertentie
Horticoop stapt in bodemverbeteraar REKA Group
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

REKA ontwikkelt, produceert en verkoopt bodemverbeteraars en richt daarmee haar pijlen op een duurzaam bodemecosysteem voor land- en tuinbouw. Het bedrijf dateert uit 2013 en begon onder de vleugels van het Nederlandse bedrijf Koppert Biological Systems.

Deze activiteiten werden in 2024 ondergebracht in REKA. Het bedrijf is daarmee een carve-out van Koppert, wereldmarktleider in biologische gewasbescherming.