Groeigeld voor marketingdataplatform Eyk
Het geld is afkomstig van Goldfish Global en Graduate Entrepreneur. Beide fondsen richten zich op prille bedrijven met pre-seed kapitaal. Het geld zal voornamelijk worden gebruikt om technische mensen aan te trekken.
Eyk haalt geheel geautomatiseerd data op uit bronnen waar marketeers vaak mee werken, denk aan Shopify, Magento, Google, Facebook, Salesforce en Hubspot. Vervolgens schrijft het die weg naar een clouddatawarehouse naar keuze zoals Google BigQuery of Snowflake. Tot slot modelleert Eyk die data.
Eyk is gebouwd onder de vleugels van bureaunetwerk Ace. Onlangs is het verzelfstandigd. Het platform heeft tien beta-gebruikers in de bureauwereld. In de loop van het voorjaar wordt het voor iedereen beschikbaar.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google