'CVC biedt op spreads Unilever, KKR haakt af'
Investeringsmaatschappij CVC Capital Partners bereidt ook een bod voor op de margarinetak van Unilever. Dat meldt persbureau Reuters op basis van ingewijden. Platinum Equity zou een bod willen uitbrengen op alleen de onderdelen die in volwassen markten actief zijn. KKR lijkt af te haken.
Maandag meldde persbureau Bloomberg al dat Apollo Global Management een bod uit wil brengen. De deadline voor biedingen op de divisie Spreads is volgende week maandag.
De waarde van het Unilever-onderdeel wordt op zeven miljard euro geschat. Unilever zette de margarinetak eerder dit jaar in de etalage na een mislukte poging van het Amerikaanse Kraft-Heinz om het concern in zijn geheel in te lijven.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google