Overslaan en naar de inhoud gaan

CMS begeleidt de verkoop van uitvaartverzekeraar Nuvema

Het team van CMS dat optrad voor Conservatrix Groep bestond uit: Reinout Slot, Clair Wermers, Dex Destombes, Dolf Segaar, Simon Sanders, Erik Vorst, Bob van Zijl, Elisabeth von Meijenfeldt, Leonard Böhmer, Marc van Zanten, Tjeerd Hoekstra en Arnout Scholten.

CMS begeleidt de verkoop van uitvaartverzekeraar Nuvema

Nuvema is een uitvaartverzekeraar met circa 185.000 polishouders in Nederland. Na de overname wordt de naam van de onderneming gewijzigd in Lifetri Uitvaartverzekeringen. Financiële details van de transactie worden niet bekendgemaakt.

Advertentie

Lifetri is eigendom van TPG, een in de Verenigde Staten gevestigde investeringsmaatschappij met 84 miljard dollar aan activa onder beheer. Freshfields Bruckhaus Deringer trad op voor TSSP, terwijl DLA stond het bestuur van Nuvema bijstond.

 

Maak M&A jouw voorkeursbron in Google

Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.

Voeg M&A toe aan Google