Overslaan en naar de inhoud gaan

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

BonsenReuling lijft drie vestigingen De Kok Accountants in

Met ingang van 1 april heeft De Kok Accountants en Adviseurs uit Almelo, Denekamp en Enschede zich aangesloten bij het Twentse accountantskantoor BonsenReuling. Hiermee versterkt BonsenReuling haar positie in de regio en zet het een volgende stap in haar groeistrategie.

Advertentie
BonsenReuling lijft drie vestigingen De Kok Accountants in

De Kok, met ruim veertig medewerkers verdeeld over drie vestigingen, zocht een partij die hun ambitie voor verdere groei deelde en continuïteit voor medewerkers en klanten kon waarborgen. Partners Eric Post en Emiel Bekhuis gaan verder als vennoten van BonsenReuling.

BonsenReuling is opgericht in 1923 en had al vestigingen in Lichtenvoorde, Eibergen, Elst, Doetinchem en Deventer. Door de samenvoeging met De Kok groeit BonsenReuling naar 230 medewerkers en acht vestigingen.

"Deze aansluiting past volledig binnen onze langetermijnstrategie'', aldus Ingmar Pondes, directievoorzitter bij BonsenReuling. "Schaalvergroting is noodzakelijk om zelfstandig en concurrerend te blijven opereren in onze branche en aantrekkelijk te blijven voor nieuwe collega's."

Financiële details over de deal zijn niet bekendgemaakt.