'ASR maakt zich op voor overnames'
Dat schrijven analisten van KBC Securities in een rapport.
Volgens de kenners is het speciale Business Executive Committie (BEC) dat ASR in het leven roept bijzonder breed georiënteerd. Daarmee lijkt ASR al voor te sorteren op een succesvolle overnamepoging op Vivat en eerder mogelijk ook Loyalis.
KBC wijst er op dat de betreffende overnames een hoop druk zal geven op het management, maar ook dat er uitvoeringsrisico's op de loer liggen. Volgens ASR kan door de nieuwe structuur slagvaardiger opgetreden worden bij mogelijke overnames. De eerder door ASR aangescherpte strategie en doelstellingen bestempelde KBC eerder al als ambitieus. Vooralsnog presteert de verzekeraar naar behoren. Maar de lastigste taken staan volgens de kenners nog te gebeuren.
(ANP)
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google