Overslaan en naar de inhoud gaan

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Antea stapt in fabrikant van loempia en spekkoek

Antea is in M&K Vastgoed in Zoetermeer gestapt, een producent van ambachtelijke voedingsmiddelen, zoals loempia's, spekkoek en maaltijden onder de merknaam Kivits. Het Zoetermeerse bedrijf is Europees marktleider in ambachtelijke loempia's. Aan M&K Vastgoed zijn drie dochterbedrijven verbonden, die overgaan naar Antea.

Advertentie
Antea stapt in fabrikant van loempia en spekkoek

Antea heeft zeventig procent van het bedrijf overgenomen. De overige dertig procent zijn in handen van het management. Financiële details van de deal zijn niet bekendgemaakt.

Naast het productiebedrijf heeft Antea ook het vastgoed in handen gekregen, de koopholding Kivits Group. Het Zoetermeerse bedrijf heeft een totale omzet van circa dertien miljoen euro. Het loempiabedrijf levert aan groothandels, lokale poeliers en slagers en franchiseketens van kip- en maaltijdenwinkels.