Momentum Capital pompt vers kapitaal in jong vakmanplatform
Over de hoogte van de investering deden beide partijen geen uitspraken. Door de kapitaalinjectie vergaart het Amsterdamse private-equitykantoor een minderheidsbelang in de Utrechtse startup, die in juli 2015 werd opgericht door Arthur de Leeuw (39) en Yannick Veys (32).
“Dankzij de investering van Momentum Capital kunnen wij Zoofy nog sneller opschalen en verbreden. Zo zijn er nu naast bijvoorbeeld loodgieters en elektriciens ook timmermannen en schilders te boeken. Verder zullen we een aantal grote technologische verbeteringen doorvoeren”, aldus De Leeuw.
Maak M&A jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe Google-functie bepaal je nu zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van M&A.
Voeg M&A toe aan Google