Overslaan en naar de inhoud gaan

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Welkom op de nieuwe website van de M&A Community!

Sergio Herrera gestart bij RBC Capital Markets

Sergio Herrera gestart bij RBC Capital Markets Herrera neemt ruime ervaring mee uit zijn tijd bij Rabobank, waar hij sinds 2019 als Managing Director M&A verantwoordelijk was voor de energiesector. Hij speelde daar een centrale rol bij de opbouw van het Energy & Infrastructure-team en begeleidde diverse toonaangevende transacties binnen de energietransitie.

“RBC Capital Markets brengt diepgaande sectorkennis en sterke financiële advisory- en financieringscapaciteiten naar Benelux-cliënten”, schrijft Herrera in een update op LinkedIn. “Ik kijk ernaar uit om samen te werken met de getalenteerde professionals bij RBC en bij te dragen aan de verdere groei en het succes van de bank in de Benelux.”

Herrera is een bekend gezicht binnen de Nederlandse M&A-community. Hij is een vaste bezoeker van de M&A Awards, deelt regelmatig zijn visie in interviews en levert bijdragen aan het jaarlijkse M&A Trendonderzoek.

De M&A Community feliciteert Sergio met deze mooie stap en wenst hem veel succes in zijn nieuwe rol.