JPR advocaten versterkt M&A- en herstructureringspraktijk met komst van Jim Koster en Charlotte Crombag
JPR Advocaten heeft twee nieuwe advocaten aan zich weten te binden. Jim Koster en Charlotte Crombag zijn per 1 september gestart bij het kantoor.
Koster versterkt de M&A-praktijk van JPR. Hij heeft ruim negen jaar ervaring in M&A en ondernemingsrecht, met een specifieke focus op private equity-transacties, auctions en strategische overnames, en heeft daarbij zowel investeerders als DGA's geadviseerd. Bij JPR gaat hij als advocaat M&A bijdragen aan de verdere uitbouw van de praktijk.
Crombag sluit aan bij het team Insolventie & Herstructurering. Zij heeft brede ervaring in het insolventie- en ondernemingsrecht en is gespecialiseerd in herstructureringen, waaronder advisering aan ondernemers bij herstructureringstrajecten en WHOA-procedures. Daarnaast brengt zij ruime ervaring mee als curator.
Met deze twee toevoegingen versterkt JPR zowel de M&A- als de herstructureringspraktijk, en onderstreept het kantoor de ambitie om zijn dienstverlening aan ondernemers en investeerders verder uit te bouwen.