Zweedse Aceve gaat door met overnames Benelux

Syntess is de tweede deal in Nederland na de overname van Brinkman Software.

Het Zweedse bedrijf Aceve, een SaaS-leverancier voor de bouw- en installatiesecto, neemt het softwarebedrijf Syntess Group in Zierikzee over. Ook KPD in België wordt overgenomen. Beide bedrijven zijn softwareleveranciers voor installatie-, bouw- en technische servicebedrijven. Avece werd geadviseerd door White & Case en Axeco.

Aceve verwierf Syntess Group van investeerder Nedvest en KPD van Green Park Investment Part. Financiële details over de deals zijn niet bekendgemaakt. Aceve is sinds afgelopen zomer actief in Nederland, toen het Brink Software overnam. Sindsdien heet dit bedrijf Aceve Netherlands. Eceve is sinds 2024 eigendom van de Zweedse investeerder EQT en Adelis Capital Partners.

Syntess Group uit Zierikzee is dertig jaar actief in erp- en field service-software voor installatiebedrijven in Nederland. KPD is tien jaar ouder, een softwareleverancier voor de Belgische bouwsector.

Samen met Brink Software hebben Syntess Group en KPD een gezamenlijke omzet van ruim vijftig miljoen euro. Financiële details over de deal zijn niet bekendgemaakt.

Related articles