Overname Go Ahead Eagles ketst af op financiële koers

John Lageman, oprichter van oprichter van techbedrijf ValidSign, neemt toch niet de voetbalclub Go Ahead Eagles over.
Dat meldt het regionale dagblad De Stentor. Lageman zou zestig procent van de aandelen overnemen van de huidige eigenaar, de familie Vierhouten. Daarnaast zou hij de resterende tien procent overnemen van oud-voorzitter Hans de Vroome.
Lageman stelt dat zijn visie niet overeenkomt met die van de leiding van de voetbalclub, die uitkomt in de eredivisie van het betaald voetbal. Vooral de financiële koers van de club staat hem niet aan bij nader inzien.
Eerder sprak Lageman nog over een jongensdroom die uitkwam toen de overname nog op koers lag. Wat Lageman zou betalen voor de aandelen is niet bekendgemaakt.
Eind vorig jaar stapte Lageman ook al in DAVO, een lokale bierbrouwer. Hij werd daar grootaandeelhouder nadat het bierbedrijf aandelen uitgaf.