Mediahuis NRC neemt audio-specialist Airborne Network over
Het team van Airborne, bekend om prijswinnende producties zoals 180 Graden (Achmea) en Takedown (Politie THTC), wordt onderdeel van de brandedcontentstudio XTR. Met deze stap versterkt Mediahuis NRC haar positie op het gebied van hoogwaardige branded content, met een focus op audio en video in een betrouwbaar media-umfeld.
De overname bouwt voort op een succesvolle eerdere samenwerking en past in de strategie om adverteerders te bedienen met betekenisvolle, kwalitatieve verhalen.
Volgens Dominique Henskens, Director Commercial Strategy & Innovation, biedt audio een unieke kans om werkelijke verbinding te creëren: “Adverteerders zoeken naar nabijheid, en audio nodigt uit tot luisteren in plaats van alleen consumeren.”
Airborne Network, opgericht in 2018 door Marvin Jacobs en Jeroen de Bakker, bouwde een indrukwekkend portfolio op met opdrachtgevers als ABN AMRO, Albert Heijn en het Nationaal Holocaustmuseum. Het bureau won internationale prijzen, waaronder Lovie en Red Dot Awards.
“Onze waarden sluiten naadloos aan bij die van Mediahuis NRC”, zegt Marvin Jacobs, Creative Director en mede-oprichter van Airborne Network. “Ik ben trots dat we nu deel uitmaken van één van de sterkste mediamerken van Nederland.”
