Maarten van Dijk nieuwe partner bij Forvis Mazars

De benoeming is per 1 september 2025 van kracht. Van Dijk zal zich bij Forvis Mazars gaan richten op fusies en overnames (M&A).
Van Dijk (1972) brengt ruim 26 jaar ervaring mee in corporate finance, waaronder waardebepalingen en financieringstrajecten. Eerder was hij partner en eindverantwoordelijk voor het Corporate Finance-team bij BDO.
In 2024 werd hij uitgeroepen tot Overnameadviseur van het Jaar en vanaf 2025 is hij voorzitter van de Dutch Corporate Finance Association.
Met zijn komst wil Forvis Mazars het Nederlandse Financial advisory team, dat uit circa 40 professionals bestaat, verder laten groeien. Het kantoor streeft ernaar de komende vier jaar dit team met meer dan 50 procent uit te breiden en zijn positie in de M&A-markt te versterken.