Entertainers VS vechten overname Warner Bros. uit bij de rechter

Paramount Skydance verwijt Netflix achterhouden informatie.

Entertainmentconcern Paramount Skydance heeft Warner Bros. Discovery in de Verenigde Staten aangeklaagd vanwege de deal die zijn branchegenoot heeft gesloten met Netflix ter waarde van 82,7 miljard dollar.

Een concurrerend bod van Paramount Skydance ter waarde van 108,4 miljard werd afgewezen. Dat bod was weliswaar hoger, maar omvatte ook meer delen van Warner Bros. die niet inbegrepen zitten bij de deal met Netflix.

Paramount Skydance eist in de rechtszaak dat Warner Bros. meer informatie over de deal deelt. Rond Warner Bros. ontstond eind vorig jaar een overnamestrijd.

In een brief aan aandeelhouders van Warner Bros. stelt Paramount maandag dat het Warner Bros. om financiële informatie heeft gevraagd. Maar het concern zou geen informatie hebben gedeeld over onder meer hoe het de Netflix-deal heeft gewaardeerd.

Aandeelhouders hebben de informatie volgens Paramount wel nodig om “een weloverwogen investeringsbeslissing te kunnen nemen over ons bod”. Aandeelhouders van Warner Bros. moeten nog stemmen over het bod van Netflix. (ANP)

Decision-making in high-stakes situations with Prof. Sinaceur
Improve your effectiveness in uncertain or complex situations. Join the 2-day Decision-making in high-stakes situations program by Prof. Marwan Sinaceur.
Related articles