Castellum Security neemt opnieuw regionale speler over

Castellum Security neemt LIHO Group over, een regionaal familiebedrijf in Noord-Brabant. Met deze deal is Castellum Security ook goed vertegenwoordigd in het zuiden van het land. LIHO Group is gevestigd in Nuenen. Het bijna dertig jaar oude bedrijf adviseert, installeert en onderhoudt technische beveiligingsoplossingen voor onder meer de industrie, overheid, onderwijs, hotels en retail.
De deal volgt ruim een jaar nadat Castellum de branchegenoot ATN Beveiliging uit Haarlemmermeer overnam. Castellum Security is sinds 2021 in handen van HC Partners. In de zomer van vorig jaar werd ook Seceurtronics overgenomen.
De overname past binnen Castellum Security’s strategie om een netwerk van specialisten in inbraakpreventie, brandveiligheid, camerabewaking en toegangscontrole op te bouwen. Financiële details over de deal zijn niet bekendgemaakt.