Brabantse advocatenkantoren smelten samen

AK Advocaten uit Etten-Leur en NeXT advocaten uit Tilburg zijn per 1 september gefuseerd. Na de eenwording gaan beide verder onder de naam AK Advocaten, dat eerder bekend was als Asselbergs & Klinkhamer. Beide vestigingen – aan de Bredaseweg in Etten-Leur en de Ringbaan West in Tilburg – blijven bestaan.
De samenwerking komt niet uit de lucht vallen. Beide kantoren kenden elkaar al jarenlang uit de praktijk en verwezen geregeld zaken naar elkaar door. “Wij wisten dat AK dezelfde manier van werken had als wij en dat de kwaliteit goed was”, vertelt Bart Bollen, partner bij NeXT. “Dat onderlinge vertrouwen maakte het gesprek over een verdere samenwerking logisch.”
De bundeling van krachten betekent een bredere expertise en meer capaciteit. “Het doel van deze samenwerking is dat we alle praktijken verder uitbouwen en een nóg steviger fundament creëren”, zegt Dimitri Kochx, managing partner van AK. De komende tijd wordt gewerkt aan het samenvoegen van teams en processen.
De komende jaren ligt de focus op verdere integratie en specialisatie. “Over twee jaar hoop ik dat onze praktijken volledig zijn samengevloeid”, aldus Dimitri Kochx.
Financiële details over de fusie zijn niet bekendgemaakt.