Antea neemt meerderheidsbelang in jong fusiebedrijf

SuperRebel.Agency, The Best Social en Today’s Milk bundelen hun krachten en gaan samen verder als één full-service bureau in creatieve communicatie. Het trio gaat verder onder de naam SuperRebel.Agency. Er zijn vestigingen in Breda en Amsterdam.
De fusie wordt ondersteund door een participatie van investeringsmaatschappij Antea, dat een meerderheidsbelang heeft genomen in het fusiebedrijf. Het fusiebedrijf wil zich ontwikkelen op het gebied van technologie en AI. Daarnaast heeft de nieuwe combinatie plannen voor een buy-and-build-strategie om verder te groeien.
“We willen niet alleen organisch blijven groeien, maar kijken ook actief naar overnames”, zegt Roelant Scheepens, partner bij Antea. “Met een aantal interessante partijen zijn we daar al over in gesprek.”